HABERLER

Ahilik Haftası Futbol Turnuvası

18.06.2019

32.Ahilik Haftası Kutlamaları, “ Ahilik Haftası Kutlamaları Yönetmeliği” hükümleri çerçevesinde Ticaret Bakanlığının koordinasyonunda 16-22 Eylül 2019 tarihleri arasında ilimiz Kırşehir Merkez olmak üzere, 80 ilde de çeşitli etkinliklerle gerçekleştirilecektir

 

İlimiz Kırşehir’de yapılacak etkinlikler arasında mesleki odalar arası halı saha futbol turnuvası yer almaktadır. Gurup müsabakaları 7 kişilik takımlarla halı sahada, final müsabakaları ise 11 kişilik takımlarla büyük sahada yapılacaktır. Turnuvaya katılacak olan odalar 18 kişilik oyuncu listelerinin içerisinde esnaf olmak veya esnaf yanında çalışan(en az 6 aydır sigortalı çalışan), birlik ve odalarda personel olarak çalışan şartı ile farklı meslek kuruluşlarına kayıtlı, oyuncu oynatabilecektir. Esnaf ve yanında çalışan, odalarda personel olarak çalışan ve farklı meslek kuruluşlarına kayıtlı oyuncular dışında kesinlikle başka oyuncu oynatılmayacaktır.

 

Gurup müsabakaları Ağustos ayı içinde  yapılacağından, turnuvaya katılacak odalarımızın 10 Temmuz 2019 tarihine kadar Birliğimize bilgi vermeleri, oyuncu listelerini ise 15 Temmuz 2019 tarihine kadar teslim etmeleri gerekmektedir.  

 

 

Ahilik Haftası Futbol Turnuvası
Paylaş: