HABERLER

Belediye Başkanımız Ekicioğlu'ndan Birliğimize Ziyaret

20.08.2019

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uçar, Birlik Başkanımız Bahamettin Öztürk'ü makamında ziyaret etti.Ziyarette Birliğimize bağlı odaların başkanları da hazır bulundu. Belediye başkanı Selahattin Ekicioğlu seçim sonrasında STK ziyaretlerine devam ettiğini, belediye hizmetlerinin yapılmasında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin önemini bildiklerini, bu yüzden esnaflarımızın sorunlarını çözmek için karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunduklarını söyledi.

Birlik başkanımız Bahamettin Öztürk, belediye başkanımızın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Esnaf ve Sanatkarımızın Belediyemizden  istedikleri hizmetler hakkında görüşlerimizi belediye başkanımıza ilettik, sağ olsun kendileri Esnaf ve Sanatkarlarımızın sorunlarını bildiğini ve bu sorunları çözmek çaba göstereceğini söylediler. Kırşehir  ve Esnaf ve Sanatkarımız için yapacağı hizmetlerde Esnaf Odaları Birliği olarak her zaman yanında olduklarını ve yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Ziyaret sonunda Birlik Başkanımız Bahamettin Öztürk, Belediye başkanımız Selahattin Ekicioğlu'na ziyareti anısına Neşet Ertaş tablosu hediye etti.

Belediye Başkanımız Ekicioğlu'ndan Birliğimize Ziyaret
Paylaş: