HABERLER

Kesob Başkanımız Bahamettin Öztürk'ten Kurban Bayramı Mesajı

29.07.2020

KIRŞEHİR ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI BAHAMETTİN ÖZTÜRK’TEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

 

Bayramlar birlik, beraberlik duygularının yoğunlaştığı, sevinç neşe, coşkunun buluştuğu, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, kardeşçe kucaklaştıkları özel günlerden biridir.

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı bu güzel günlerde muhtaç durumda olanlara destek olmalı, hiç kimseyi bu bayram coşkusunun dışında bırakmamaya özen göstermeliyiz.

Paylaşma ve yardımlaşma ruhunun ortaya konulduğu bayramların en iyi şekilde değerlendirerek, bu günlerin getirdiği huzur ortamının değerinin iyi bilinmesi gerekmektedir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de derin etkilerini yaşadığımız yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeni ile bu seneki bayram kutlamalarımızda el öpmek yerine sevgimizi göstermeli, kontrollü sosyal hayatı alışkanlık haline getirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Kırşehirli hemşerilerimin, esnaf ve sanatkarlarımızın, Türk  İslam Dünyasının Kurban Bayramı'nı en kalbi duygularla kutlayarak, bayramın ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum

Kesob Başkanımız Bahamettin Öztürk'ten Kurban Bayramı Mesajı
Paylaş: