HABERLER

KESOB'tan Deprem Bölgesine
Maddi Destek

27.01.2020

TÜRKİYE ESNAF VE SANATKARLARI KONFEDERASYONU'NUN (TESK) TÜRKİYE GENELİNDE DEPREM BÖLGESİ İÇİN BAŞLATMIŞ OLDUĞU YARDIM KAMPANYASINA KIRŞEHİR ESNAF VE SANATKARLARI ODALARI BİRLİĞİNDEN (KESOB) 20 BİN LİRA MADDİ YARDIM.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu tarafından Deprem Bölgesi için ülkemiz genelinde yardım kampanyası başlatıldığını belirten Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Genel Başkanımız Sayın Bendevi Palandöken'in çağrısı üzerine bugün Oda Başkanları ile bir araya geldiklerini ve  ilk etapta 20 bin lira maddi yardım yapıldığını söyledi.

Depremin merkez üssü Elazığ ve Malatya illerine gönderilmek üzere acil olarak "bebek maması, bebek bezi, battaniye ve yatak" ihtiyacı olduğunu ifade eden Başkan Öztürk; "bu konuda duyarlı olan bütün esnafımızı ve vatandaşlarımızı yardım kampanyamıza destek olmaya çağırıyorum" dedi. Maddi olarak yardım yapmak isteyenlerin AFAD'ın Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıflar Bankasında bulunan hesap numaralarına para yatırabileceklerini dile getiren Öztürk; "ayrıca SMS olarak DEPREM yazıp 1866'ya mesaj göndererek afetzede vatandaşlarımıza 10 TL bağış yapabileceklerdir" dedi

KESOB'tan Deprem Bölgesine<br> Maddi Destek
Paylaş: