HABERLER

Milletvekili Hemşehrimiz
Yıldırım Kaya'dan Birliğimize Ziyaret

07.08.2019

Gün içerisinde Kırşehir'e gelerek bir dizi ziyarette bulunan Chp Ankara Milletvekili hemşehrimiz Yıldırım Kaya, Birlik Başkanımız Bahamettin Öztürk'ü makamında ziyaret etti. Ziyarette gündemde olan birçok konuda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyarette konuşan birlik başkanımız Bahamettin Öztürk " Bizler sivil toplum kuruluşları olarak ilimizin içinde bulunduğu her türlü sorunu, ilgili kuruluşlarla temasa geçerek çözüm üretmek için elimizden gelen he türlü çabayı göstereceğiz. Ayrıca ilimizi 2019-2020 futbol sezonunda 2. lig kırmızı gurupta temsil edecek olan Kırşehir Belediyespor'umuza destek amacıyla Ankara'da bulunan iş adamlarımızla bizleri buluşturacak bir toplantı organize edilmesini sizden istiyoruz." dedi.

Chp Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya ise, birlik Başkanımız Bahamettin Öztürk'e teşekkür ederek, Kırşehir Belediyespor için bir toplantı organizasyonunu en kısa zamanda tertip etmek için çalışmalara başlayacağının sözünü verdi.

Ziyarette Chp Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Chp Kırşehir İl Başkanı Baran Genç'te bulundular.

Milletvekili Hemşehrimiz<br> Yıldırım Kaya'dan Birliğimize Ziyaret
Paylaş: