HABERLER

Öztürk'ten Kurban Bayramı Mesajı

19.07.2021

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Öztürk mesajında; “Milletimizin manevi değerlerinden olan sevgi, saygı, kardeşlik ve birlik beraberlik duygularıyla yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bu vatanın fertleri olarak bayramın ruhunu benimseyerek buruk gönüllerin tamir edileceğine, muhtaçlara yardım eli uzatılacağına, çocukların sevindirileceğine, dargınlık ve kırgınlıkların giderileceğine, sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştırılacağına yürekten inanıyorum.  

Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu kutsal günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba göstermemiz gerekmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyor, bayramın insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Öztürk'ten Kurban Bayramı Mesajı
Paylaş: