HABERLER

PETLAS Pazarlama ve İletişim Müdürü Serdar Işık'tan Birliğimize Ziyaret

30.07.2019

Ako Grup ( Petlas ) Pazarlama ve İletişim Müdürü Serdar Işık Birlik Başkanımız Bahamettin Öztürk’ü makamına ziyaret etti.

Ziyarette, geçtiğimiz günlerde Petlas ve bazı çalışanlarla yaşananlarla ilgili karşılıklı durum değerlendirmesi yapıldı.

 

Ziyarette ilk söz alan Ako Grup ( Petlas ) Pazarlama ve İletişim Müdürü Serdar Işık “Yaşananlarla ilgili fabrikamıza vermiş olduğunuz destekten dolayı, nezaket ziyaretinde bulunuyoruz” dedi.

Daha sonra söz alan Birlik Başkanımız Bahamettin Öztürk “Hedefi Türkiye ve Kırşehir ekonomisine katma değer ve istidam sağlamak olan Petlas’a destek amacıyla geçtiğimiz günlerde Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz’la birlikte Petlas Lastik Fabrikası  Genel Müdürümüz Yahya Ertem’e bir ziyaret gerçekleştirdik. Daha sonra Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte ortak bir basın açıklaması yaparak bu yaşanan durumda Petlas Lastik Fabrikamıza desteğimizi belirttik. Biran önce ortak bir paydada buluşularak, çözüm üretilmesi için STK lar olarak elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu söyledik. Ziyarette Kırşehir Belediyespor’a da destek isteyen birlik başkanımız Bahamettin Öztürk sözlerine şöyle devam etti “ilimizi 2019-2020 2.Lig Kırmızı grupta temsil edecek Kırşehir Belediyespor’ a Petlas olarak destek vermenizi rica ediyorum, müsabakalar yapmak üzere Türkiye’nin bir çok iline gidecek olan takımımıza en azından forma reklamı vermeniz hem Kırşehir Belediyespor’a destek verecek, hemde Petlas isminin tanıtılmasına vesile olacaktır.” Dedi.

Daha sonra ziyaretin anısına Birlik Başkanımız Bahamettin Öztürk Ako Grup ( Petlas ) Pazarlama ve İletişim Müdürü Serdar Işık ve ziyarete katılan heyete Ahi Heykeli hediye etti.

PETLAS Pazarlama ve İletişim Müdürü Serdar Işık'tan Birliğimize Ziyaret
Paylaş: