HABERLER

Simya Koleji'nden
KESOB Üyelerine
Tam Destek

22.08.2019

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Özel Kırşehir Simya Fen ve Anadolu Lisesi arasında eğitim işbirliği protokolü yapıldı. Protokole, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği adına, Birlik Başkanımız Bahamettin Öztürk, Özel Kırşehir Simya Fen ve Anadolu Lisesi adına ise Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Sami Çelik imza attı.

Protokole göre;

1.Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerin, birinci derecede yakınlarının ve eşlerinin Özel Kırşehir Simya Fen ve Anadolu Lisesi'ne kayıt yaptırmaları halinde öğrenim ücretinden % 15 oranında eğitim öğretim bursu ve eşit taksitte ödeme imkanı sağlanacaktır.

2.Bu protokol kapsamında eğitim öğretime kayıt hakkı elde eden üyeler ve birinci derecede yakınları eğitim öğretim bursu, üyenin kayıtlı olduğu odadan güncel tarihli oda kayıt belgesi aslını getirmesi ile bu oda kayıt belgesini her akademik yılbaşında yenilemesi ve birinci dereceden yakının ilgili Nüfus Müdürlüğünden alacakları vukuatlı nüfus kayıt belgesinin aslını ibraz etmeleri şartı sağlanır.

3.Bu protokol çerçevesinde Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerine, üyelerin birinci derece yakınlarına sağlanan bu imkanları, kayıt hakkı elde edenlerin eğitim ve öğretim program ücreti ve ücretin taksitlendirilmesine ilişkindir. Başvurularda Özel Kırşehir Simya Fen ve Anadolu Lisesi okula kabul yönetmeliği ile ilgili birimlerinin kararları ve ilgili mevzuat uygulanır.  

Bilgi için Kırşehir Simya Koleji Telefon: 0 386 214 30 40

Simya Koleji'nden<Br> KESOB Üyelerine<Br> Tam Destek
Paylaş: