HABERLER

Başkan Öztürk Mazbatasını Aldı

11.05.2022

BAŞKAN ÖZTÜRK MAZBATASINI ALDI

6 Mayıs Cuma Günü gerçekleştirilen Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Genel Kurulunda güven tazeleyen Başkan Bahamettin Öztürk mazbatasını aldı.

Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Genel Kurulu 6 Mayıs Cuma günü Birlik binasında gerçekleştirilmiş, tek liste olarak seçime giren mevcut başkan Bahamettin Öztürk, 126 oy ile başkanlığının 5. dönemine vize almıştı. Bugün esnaf odası başkanları, birlik yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyelerinin eşliğinde mazbatasını alan Öztürk, yeni dönemde çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini belirtti.

Bahamettin Öztürk’ün başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulu Asıl Üyeliklerine Ahmet Hikmet Erdoğan, Davut Kaya, Oğuz Maraş, Murat Zobu, Denetim Kurulu asil üyeliklerine Oğuz Cihan, Yılmaz Çakır, Mehmet Emin Lenger, Disiplin Kuruluna ise Mustafa Genç, Sait Kamalı, Orhan Boran seçildi.

“DOKUNMADIĞIMIZ ESNAF KALMAYACAK”

Bugün esnaf odası başkanları, birlik yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyelerinin eşliğinde mazbatasını alan Öztürk, yeni dönemde çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini belirtti. Öztürk açıklamasında, “2022nin Ocak ayından itibaren seçimlerimiz başladı. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan Merkez İlçe Seçim Kurulumuz, Ticaret Bakanlığı temsilcilerimiz basın mensuplarımız ve emniyet teşkilatımıza teşekkür ederiz. Biz bu yola birlik ve beraberlik içinde çıktık. İnanıyorum ki ‘ben’ değil ‘biz’ dersek aşamayacağımız zorluk kalmaz. Bugün mazbatamızı aldık. 4 yıl boyunca dokunmayacağımız esnafımız kalmayacak. Bu koltuklar hizmet için bir araç. Kapımız tüm esnaflarımıza sonuna kadar açık. Tüm oda başkanlarımız esnaflarımızın bir sıkıntısı olduğunda destek olmak için yanında. Üst kuruluşlarda görevlerim var. Kırşehir’i üst kuruluşlarda temsil ederek tanıtacağız. Valiliğimiz, milletvekillerimiz, belediyemiz ve tüm STK’larla barışığız. Kimseyle ayrışmadık hep kaynaştık, dost olduk. Bundan sonra da öyle olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Öztürk Mazbatasını Aldı
Paylaş: