HABERLER

BAŞKAN ÖZTÜRK YENİDEN TESK DENETİM KURULUNDA

03.10.2022

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESK) 21. Olağan Genel Kurulu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirildi.

TESK 21. Olağan Genel Kurulu'na Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Eski Başbakan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Federasyon ve Birlik Başkanları, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, delegeler ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

TESK Genel Başkanımız Sayın Bendevi Palandöken büyük bir farkla yeniden genel başkanlık görevine seçildi.

Ankara’da yapılan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu 21. Olağan Genel Kurulu Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla gerçekleşti.  3 adayın yarıştığı genel kurulda Mehmet Yiğiner 187, Muharrem Karabacak 117 oy alırken, mevcut Başkan Bendevi Palandöken 397 oy alarak güven tazeledi.

Seçim sonucuna göre TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in listesi şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Mehmet Burhan Aksak , Fevzi Apaydın, Zekeriya Mutlu, Alican Ebedinoğlu, Adlıhan Dere, Şevket Keskin, Güven Aksoy, Bedir Limon, Abdülkadir Teksöz , Halil İbrahim Balcı, Talat Dinçer, Kadir Durmuş, Fehmi Erdem ve Ahmet Kuybu.

 

Denetim Kurulu Asil Üyeler: Bahamettin Öztürk, Ahmet Aydan, Şevket Memiler, Bayram Karakaş ve Doğan Ceylan. 

Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Palandöken'in Denetim Kurulunda yer almaya devam etti.
Öztürk, Genel Başkan Bendevi Palandöken'i kutlayarak, birlik ve beraberlik temennisinde bulundu.
BAŞKAN ÖZTÜRK YENİDEN TESK DENETİM KURULUNDA
Paylaş: