HABERLER

BAŞKAN ÖZTÜRK’TEN YENİ YIL MESAJI

30.12.2022

“Her yeni yıl, umut dolu güzel günlere, yeni hedeflere, mutlu, huzur dolu ve müreffeh yarınlara ulaşmamız için bizlere taze başlangıçlar ve yepyeni fırsatlar sunmaktadır.

Pandemi, ekonomik sorunlar gibi birçok sıkıntıyı içinde barındıran zorlu günlerden geçtik. Esnaf ve Sanatkârlarımız her yeni güne büyük bir umutla başladı, aynı umutla kepenklerini açtı. Bugüne kadar olduğu gibi geride bıraktığımız 2022 yılında da esnaf ve sanatkârlarımızın her daim yanında olmaya, sorunlarını gerekli mercilere iletmeye, iyi günlerinde ve kötü günlerinde desteğimizi ve birlikteliğimizi sunmaya devam ettik.

Bundan sonraki sürecin her türlü sıkıntılardan azade, huzurlu geçmesi ve bereketli kazanç getirmesi başta esnaflarımız olmak üzere tüm ülkemizin en büyük dileğidir.

Cumhuriyetimizin 100. yılını karşıladığımız 2023 yılında devletimiz ve milletimizin refah seviyesinin yükselerek, Ahiler diyarı şehrimizin vizyonunun kültürel, sosyal ve turistik açıdan gelişerek hedeflediği ve hak ettiği yere gelmesi en büyük önceliğimizdir.

2023 yılının ilimiz, ülkemiz ve tüm dünya için barış, kardeşlik ve huzur ortamının arttığı, sıkıntıların sona erdiği bir yıl olmasını temenni ediyorum. Değerli esnaf ve sanatkârlarımızın ve tüm hemşerilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.”

BAŞKAN ÖZTÜRK’TEN YENİ YIL MESAJI
Paylaş: