HABERLER

Esnaflar "Öztürk ile Yola Devam" Dedi

10.01.2022

Kırşehir Terziler, Konfeksiyoncular ve Ayakkabıcılar Esnaf Odası Başkanlığı Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Tek liste olarak yapılan genel kurulda mevcut başkan Bahamettin Öztürk güven tazeledi.

Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Terziler, Konfeksiyoncular ve Ayakkabıcılar Esnaf Odası Başkanlığı Genel Kurul Toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. 316 üyesi bulunan oda seçimleri tek liste ile yapıldı. Genel kurula esnaf odası başkanları ve üyeler katılım sağladı.

 

Seçimde mevcut başkan Bahamettin Öztürk yeniden seçilerek güven tazeledi. Seçimlerin esnaf ve sanatkârlara hayırlı olması dileyen Başkan Öztürk, “Bugüne kadar tüm esnaflarımızın oda ayırmaksızın sesini üst kurumlarda duyurmaya, sorunlarını iletmeye özen gösterdik. Bu gücü de esnaflarımızdan alıyoruz. Allah birliğimiz ve dirliğimizi bozmasın. Bundan sonra da birlik içinde çalışmayı nasip etsin.  Bizi yeniden bu göreve layık gören tüm üyelerimize teşekkür ederim.” dedi.

Kırşehir Terziler, Konfeksiyoncular ve Ayakkabıcılar Esnaf Odası'nın yeni yönetim kurulu ise şu şekilde:

Yönetim Kurulu Başkanı: Bahamettin Öztürk

Yönetim Kurulu Asil Üye: Oğuz Cihan, Yılmaz Uçar, Ali Bilge, Sinan Dağıstan, Ali Güven, Veysel Ekin

Yönetim Kurulu Yedek Üye: Hikmet Altuntaş, Yasin Ay, Levent Çalışır, İclal Güneş, Ali Yaşasın, Göksal Seyhan, Ali Dağdeviren

Denetim Kurulu Asil Üye: Miyase Aydoğmuş, Taliha Sin, Sema Özcan

Denetim Kurulu Yedek Üye: Mustafa Ünlü, Hatice Harman, Gülizar Ünverdi

 

 

Esnaflar
Paylaş: